Stánky se připravují
Neohodnoceno

Bezbarvý olej DECKWISE WISECOAT 3,785 litru

Jak vodotěsně a utěsnit terasy z tvrdého dřeva VODNÍ BÁZE • EKOLOGICKÉ • NÍZKÉ VOC DeckWise® WiseCoat® Premium Hardwood Deck, Siding & Fence Sealer je netoxický hydroizolační tmel s nízkým obsahem VOC navržený pro použití na povrchy teras, obkladů a plotů z tvrdého dřeva. Chrání, konzervuje a zušlechťuje všechny druhy jihoamerických exotických tvrdých dřevin, jako je Ipe, Teak, Mahagon, Cumaru a Tigerwood. Používejte také na americká tvrdá dřeva a většinu druhů tepelně upravených dřevin. U tohoto produktu s povrchovou úpravou DeckWise® WiseCoat® je zaručeno, že zabrání nadměrnému hromadění vody pod povrchem dřeva po dobu až šesti (6) let na vodorovných površích a až deset (10) let na svislých površích, pokud se používá v souladu s pokyny k produktu.
Skladem (8 ks)
Kód: DTODW3-79
786,50 Kč / ks
Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 4 kg
wisecoat-hardwood
Novinka Tip
Vlastnosti produktu Seznamte se s výhodami WiseCoat® Odstín WiseCoat® zvyšuje přirozenou nádheru a krásu tvrdého dřeva, aniž by drasticky změnil barvu dřeva. WiseCoat® je také bezpečný pro použití v blízkosti lidí, domácích zvířat a rostlin a je bezpečný pro životní prostředí. Použití na exotická tvrdá dřeva a tepelně upravené dřevo Hydroizolační nátěr na dřevo Jantarový odstín pro ochranu proti UV záření Nízké VOC Netoxický Ekologické Receptura na vodní bázi Zabraňuje pronikání vody Zvyšuje stabilitu dřeva Bez zápachu a nehořlavé Bezpečné pro zvířata, rostliny a lidi Čištění mýdlem a vodou Pro nové nebo renovované dřevo Použití v exteriéru a interiéru Zabraňuje plísním, hnilobě a hnilobě Prodyšná flexibilní bariéra netvořící film Nanotechnologický vzorec Zabraňuje hrbolání a deformaci

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení